Merch = EMP-shop

Merch je jedním ze způsobů propagace nejen v oblasti hudby, youtuberů, tiktokerů nebo hráčů počítačových her, ale samozřejmě i firem.

     My se však budeme v tomto článku věnovat té první skupině. To znamená, že se chceme plně soustředit na oblečení a různé doplňky. Tyto prodávají svým fanouškům populární kapely, prostřednictvím obchodů a jistě se nemusí jednat pouze o EMP-shop.

Merch od emp-shop

V současné době r. 2021, vlivem celosvětového omezení provozu koncertů, které jsou stejně jako jiná hudební, divadelní, filmová a jiná umělecká představení včetně cirkusů a varieté s přítomností diváků zakázány. Je nákup Merche např. na EMP-shop.cz své oblíbené kapely jedním ze způsobů, jak ji můžete v této nelehké době podpořit. Dáte tak najevo náklonost k určité věci, kapele, umělci, herci, značce a odlišíte se tak od ostatních. Není náhoda, že se mluví o merchi, jako o zachránci hudebního průmyslu, jelikož došlo k obrovskému poklesu prodeje CD nosičů a nahrávek hudby všeobecně. Z tohoto důvodu se právě merch stal důležitým zdrojem jejich příjmů. Můžete si vybrat z řady triček, mikin, plakátů, magnetek, kytarových trsátek, nášivek, čepic i klobouků a v neposlední řadě si můžete samozřejmě koupit jejich hudební nosiče.