Online nákup

Jak to celé funguje?

     Portál slevymax.cz pro vás shromažďuje kupóny na slevy a akční nabídky od českých a slovenských e-shopů. Přinášíme mnoho slev a výhodných nabídek. I když je počet nabídek na portále slevymax.cz rozsáhlý a stále se rozšiřuje, nalézt tu správnou právě pro Vás je snadné. Vše můžete nalézt podle vyhledávaného obchodu, témata či použít vyhledávací okno a po zadání prvních třech písmen se začnou slevy zobrazovat. Jednotlivé obchody nabízejí často nejen slevové kupóny, ale i jiné slevové akce a výhodné nabídky.

     Proč se vyplatí vyhledávat slevy na portále slevymax.cz? No, často narazíte na slevu u obchodníka, kde nakupujete a při cestě košíkem k odbavení objednávky narazíte na možnost vložit slevový kupón. Na portále slevymax.cz se velmi snadno dozvíte, jestli se právě takový kupón od tohoto obchodu zde dá zkopírovat a po vložení do objednávky obdržíte velmi příjemnou slevu nebo poskytovanou výhodu.

     Na úvodní stránce portálu se nachází oblíbené obchody, slevy, kupóny, ale pokud zde nevidíte právě to, co hledáte, určitě zkuste vyhledávání.