EMP-shop.cz

EMP-shop stránka

Už od roku 1986 nabízí EMP-shop exkluzivní merch – od oblíbených kapel, přes filmy a seriály, až po alternativní módu! Vyberou si zde muži, ženy i děti a to z více než 40 000 produktů!

Protože jste tady, tak jistě milujete zvuk kytar, hlasitých bubnů a vokálů? Pokud je hudba vaše druhé „já“ a v době mimo COVIDní objíždíte každý festivalkoncert.  S EMP-shopem máte jedinečnou příležitost nebýt průměrní a vyskočit z davu!. Jedno jest jestli jste muž, žena, nebo vybíráte merch pro své děti, protože všichni u EMP naleznou to, co hledají z oblasti hudby i merche.  Není náhoda, že je EMP-shop největší eshop nejen v ČR, ale i v Evropě. Již od druhé poloviny osmdesátých let u nich naleznete nejčerstvější novinky a exkluzivní vydání od kapel jako AC/DC, Black Sabbath, Iron Maiden, Led Zeppelin, Metallica, Motörhead, Nirvana, Rammstein, Slayer, Slipknot nebo Volbeat. Kromě toho nabízí obrovský výběr Bandmerchandise – produktů kapel jako napr. trička a mikiny od Amont Amart, Bring Me The Horizon nebo Johny Cash.

Samozřejmě, nechybí obrovský výběr CD a vinylů. Není nad dobrý vinyl –  často v nejlepší kvalitě 180g. Mají také kultové-DVD a Blu-ray různých žánrů, jako jsou horory, thrillery, akční nebo animované filmy, komedie, sci-fi, drama nebo fantasy. S EMP máte na dosah ty nejnovější vychytávky. Vedle vydatného výběru hudebních titulů EMP-shop v neposlední řadě přináší velký výběr oblečení, ve kterém najdete kožené bundy, kabáty, značkové mikiny, džíny, fun-trička, šaty nebo šperky. Váš Rock & Metal Shop vám zaručí, že budete vždy dobře oblečený!

On-line obchod EMP-shop přitom není pouze pro rockové a metalové fanoušky. Na své si zde přijdou i milovníci značkového, Streetwear nebo alternativního oblečení. Nechybí ani stále oblíbenější gotický styl. Přesvědčte se sami: Brandit, Converse, Vans, Lonsdale, Alchemy England, Pussy Deluxe nebo Vixxsin a mnoho dalšího. Oblečení typu Vintage nebo retro jsou jen část naší skvělé nabídky. Motorkáři pozor! Boty od Harley Davidson se přece neodmítají!

Zdroj: www.EMP-shop.cz

Provozuje:

Společnost: Performance Horizon Group Limited T/A Partnerize

-20%

SLEVA

TOP nabídka v EMP-shopu na Velikonoce:

-20% sleva pro všechny fanoušky seriálů, filmů, hudby a her!

s kódem

Nabídka dne!!!

Čas do nákupu

Kategorie